Johan Bladh olja på duk

Johan Bladh olja på duk
Johan Bladh olja på duk
Johan Bladh olja på duk
Johan Bladh olja på duk
Johan Bladh olja på duk
Johan Bladh olja på duk

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHAN BLADH (1893-1976): Fiolspelare, signerad Johan Bladh 1941, olja på duk, mått ca 46x57 cm

720550

2020-01-07