Soffbord m. 1-par pallar

Soffbord m. 1-par pallar
Soffbord m. 1-par pallar
Soffbord m. 1-par pallar
Soffbord m. 1-par pallar
Soffbord m. 1-par pallar
Soffbord m. 1-par pallar
Soffbord m. 1-par pallar
Soffbord m. 1-par pallar
Soffbord m. 1-par pallar
Soffbord m. 1-par pallar
Soffbord m. 1-par pallar
Soffbord m. 1-par pallar

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, (3 dlr) samt 2 pallar, 1900-tal, sannolikt Sydamerika, läderklädda, pallarnas höjd ca 32, diameter 37, bordets höjd ca 42, 129x50 cm

Smärre slitage / repor

720553

2020-01-07