Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, (3 dlr) samt 2 pallar, 1900-tal, sannolikt Sydamerika, läderklädda, pallarnas höjd ca 32, diameter 37, bordets höjd ca 42, 129x50 cm
Smärre slitage / repor
720553
2020-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här