Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1900-talets mitt, Louis XVI stil, 2 lådor, beslag i mässing, fanerade med olika träslag, höjd ca 71, 56x40 cm, nyckel finns

720557

2020-01-06