Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, 1900-talets mitt, Louis XVI stil, 2 lådor, beslag i mässing, fanerade med olika träslag, höjd ca 71, 56x40 cm, nyckel finns
720557
2020-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här