Tuggummiautomat

Tuggummiautomat
Tuggummiautomat
Tuggummiautomat
Tuggummiautomat
Tuggummiautomat
Tuggummiautomat
Tuggummiautomat
Tuggummiautomat
Tuggummiautomat
Tuggummiautomat

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TUGGUMMIAUTOMAT, 1900-talets andra hälft, märkt "Rubbini & C. S.n.C BO", sannolikt Italien, lila glittrig, på hjul, höjd ca 174, diameter på klotet ca 80 cm

Smuts, repor, delar som saknas kan förekomma, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

720558

2020-01-07