Wilhelm Kåge Argenta

Wilhelm Kåge Argenta
Wilhelm Kåge Argenta
Wilhelm Kåge Argenta
Wilhelm Kåge Argenta
Wilhelm Kåge Argenta
Wilhelm Kåge Argenta
Wilhelm Kåge Argenta
Wilhelm Kåge Argenta
Wilhelm Kåge Argenta
Wilhelm Kåge Argenta

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WILHELM KÅGE, fat, Gustavsberg, stengods, Argenta, målad silverdekor av kvinnofigur samt stjärnor, märkt Gustavsberg Kåge 1017 I, diameter ca 30,5 cm

Krackeleringar, smärre repor

720561

2020-01-07