Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
WILHELM KÅGE, fat, Gustavsberg, stengods, Argenta, målad silverdekor av kvinnofigur samt stjärnor, märkt Gustavsberg Kåge 1017 I, diameter ca 30,5 cm
Krackeleringar, smärre repor
720561
2020-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här