Stol västasien

Stol västasien
Stol västasien
Stol västasien
Stol västasien
Stol västasien
Stol västasien
Stol västasien
Stol västasien
Stol västasien
Stol västasien
Stol västasien
Stol västasien
Stol västasien
Stol västasien

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOL, 1900-tal, västasien, pärlemorsintarsia, svartlackerad, ihopfällbar, rygghöjd 105, sitthöjd 50, bredd ca 45 cm

Smärre slitage, smärre avslag / färgbortfall

720567

2020-01-07