Fruls Tilpo

Fruls Tilpo
Fruls Tilpo
Fruls Tilpo
Fruls Tilpo

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRULS TILPO (född 1960), "Tro, hopp & kärlek", olja på duk, signerad Tilpo a tergo, 21x30 cm

720568

2020-01-22