Ed Finell

Ed Finell
Ed Finell
Ed Finell
Ed Finell

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): David Bowie, "The Thin White Duke", Station To Station Tour, Los Angeles 9 Februari 1976, signerad Ed Finnell, numrerad 10/50, analogt fotografi, ca 40,6x50,8 cm

Oramad

720570

2020-01-07