Ed Finnell, fotografi

Ed Finnell, fotografi
Ed Finnell, fotografi
Ed Finnell, fotografi
Ed Finnell, fotografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Robert Plant & Jimmy Page, Led Zeppelin, "Physical Grafitti Tour", Los Angeles, 27 Mars 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 35/50, analogt fotografi, ca 50,8x40,6 cm

Oramad

720571

2020-01-08