Ed Finnell fotografi föreställande Elton John

Såld för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Sir Elton John, "Goodbye Yellowbrick Road Tour", Los Angeles, 6 Oktober 1974, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, C-print, ca 40,5x50,5 cm

Oramad

720574

2020-01-08