Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
YNGVE STEEN, akvarell, vy mot Mashuggskyrkan, Göteborg, signerad, 65,5 x 42,5 cm.
Ej examinerad ur ram, inga synliga skador.
720576
2020-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här