Yngve Steen akvarell

Yngve Steen akvarell
Yngve Steen akvarell

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

YNGVE STEEN, akvarell, vy mot Mashuggskyrkan, Göteborg, signerad, 65,5 x 42,5 cm.

Ej examinerad ur ram, inga synliga skador.

720576

2020-01-07