Adelchi De Grossi akvarell

Adelchi De Grossi akvarell
Adelchi De Grossi akvarell
Adelchi De Grossi akvarell
Adelchi De Grossi akvarell

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ADELCHI DE GROSSI (1852-1892): Kurtiserande par i Venedig, akvarell på papper, signerad A De Grossi, ca 36x52 cm

Något gulnad

720579

2020-01-07