Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ADELCHI DE GROSSI (1852-1892): Kurtiserande par i Venedig, akvarell på papper, signerad A De Grossi, ca 36x52 cm
Något gulnad
720579
2020-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här