Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
KALENDERDOSA, "En beständig almanach", G Hedenström, daterad 1812, mässing, mått 13x6x2 cm
Åldersrelaterat slitage, mindre bucklor
720580
2020-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här