Per Siegård oljemålning

Per Siegård oljemålning
Per Siegård oljemålning
Per Siegård oljemålning
Per Siegård oljemålning

Såld för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

PÄR SIEGÅRD (1877-1961): stilleben, olja på pannå, signerad Pär Siegård,32,5 x 21 cm.

Sedvanligt ytslitage.

720581

2020-01-07