Acke Åslund oljemålning

Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ACKE ÅSLUND (1881-1958): Malmgårdsvägen, osignerad, olja på pannå, ca 34x42 cm

Färgbortfall, krackeleringar

720584

2020-01-07