Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FISKBESTICKUPPSÄTTNING, nysilver, 24 dlr, modell Olga, bestående av: 12 fiskgafflar, 12 fiskknivar
Mindre slitage/ stötmärken, etui med skador/defekt
720586
2020-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här