Fiskbestickuppsättning

Fiskbestickuppsättning
Fiskbestickuppsättning
Fiskbestickuppsättning
Fiskbestickuppsättning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FISKBESTICKUPPSÄTTNING, nysilver, 24 dlr, modell Olga, bestående av: 12 fiskgafflar, 12 fiskknivar

Mindre slitage/ stötmärken, etui med skador/defekt

720586

2020-01-07