Fotogenlampor 1 par

Fotogenlampor 1 par
Fotogenlampor 1 par
Fotogenlampor 1 par
Fotogenlampor 1 par
Fotogenlampor 1 par
Fotogenlampor 1 par

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOTOGENLAMPOR,1 par, 1900-talets första hälft, mässing, för väggmontering, fotogenbehållare i mässing, brännarglas, längd från vägg 26 cm

En kupa med tennlagning, bruksslitage

720588

2020-01-07