Vas silver jugend

Vas silver jugend
Vas silver jugend
Vas silver jugend
Vas silver jugend
Vas silver jugend
Vas silver jugend
Vas silver jugend
Vas silver jugend

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VAS, silver/ 830, 1900-talets början, jugend, stiliserad dekor av vinrankor, höjd ca 26,5, vikt ca 625 g

Smärre bucklor, fot något ojämn

720589

2020-01-07