Skålar Bistro

Skålar Bistro
Skålar Bistro
Skålar Bistro
Skålar Bistro
Skålar Bistro
Skålar Bistro

Såld för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

SKÅLAR, 100 st, Åhlens, Bistro, höjd ca 7, diameter 13 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar

Nagg, bruksspår

720590

2020-01-15