Dessertbestick Tostrup Norge

Dessertbestick Tostrup Norge
Dessertbestick Tostrup Norge
Dessertbestick Tostrup Norge
Dessertbestick Tostrup Norge
Dessertbestick Tostrup Norge
Dessertbestick Tostrup Norge

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DESSERTBESTICK, sterlingsilver, 8 par +1+1, J Tostrup, förgylld dekor samt emalj, bestående av: 8 skedar, 10 gafflar, total vikt ca 375 g

Emalj delvis med skador/bortfall

720601

2020-01-07