Anders Zorn

Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn

Såld för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): På sanden, 1916, signerad Zorn, etsning, 17,8x24,8 cm

LITTERATUR: Asplund 271, Hjert & Hjert 279, ZG 271,

Gulnad

720605

2020-01-09