Anders Zorn
Klubbat för:
5 400 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
ANDERS ZORN (1860-1920): På sanden, 1916, signerad Zorn, etsning, 17,8x24,8 cm
LITTERATUR: Asplund 271, Hjert & Hjert 279, ZG 271,
Kuntoraportti
Gulnad
720605
Päivämäärä:
2020-01-09