Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Såld för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "Najader", signerad Zorn, 1918 samt i plåten, etsning, ca 15,8x23,8 cm

LITTERATUR: Asplund 282, Hjert & Hjert 288, ZG 282

720606

2020-01-09