Anders Zorn
2020-01-09
720607
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ANDERS ZORN (1860-1920): ´´Edö´´, signerad Zorn. etsning, 1907, 17,9x12,0 cm
LITTERATUR: Asplund 214, Hjert & Hjert 249, 3 état
Gulnad. Reva/skada i övre plåtkant.