Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): ´´Edö´´, signerad Zorn. etsning, 1907, 17,9x12,0 cm
LITTERATUR: Asplund 214, Hjert & Hjert 249, 3 état
Gulnad. Reva/skada i övre plåtkant.
720607
2020-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här