Anders Zorn

Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): ´´Edö´´, signerad Zorn. etsning, 1907, 17,9x12,0 cm

LITTERATUR: Asplund 214, Hjert & Hjert 249, 3 état

Gulnad. Reva/skada i övre plåtkant.

720607

2020-01-09