Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
LYKTA, 1900-talets början, gultonat glas, bemålad, elketriferade, höjd ca 79 cm
Proveniens: Minerva restaurang Vasatan Stockholm
Renoverad
720608
2020-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här