Lykta

Lykta
Lykta
Lykta
Lykta
Lykta
Lykta
Lykta
Lykta

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

LYKTA, 1900-talets början, gultonat glas, bemålad, elketriferade, höjd ca 79 cm
Proveniens: Minerva restaurang Vasatan Stockholm

Renoverad

720608

2020-01-31