Oidentifierad konstnär oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets början): Ko på kustäng, signerad E Smith, olja på duk, ca 55x88 cm

Ytslitage

720609

2020-01-07