Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets början): Ko på kustäng, signerad E Smith, olja på duk, ca 55x88 cm
Ytslitage
720609
2020-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här