Tallrikar Kina

Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TALLRIKAR samt VAS, (4) Kina, 1900-tal, dekor med prunus samt figural, bl a i sepia, vasens höjd ca 13, tallrikarnas diameter 24,5 cm

Smärre slitage

720612

2020-01-07