Tallrikar Kina
Valmis
2020-01-07
720612
| Korkein tarjous | 4 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
TALLRIKAR samt VAS, (4) Kina, 1900-tal, dekor med prunus samt figural, bl a i sepia, vasens höjd ca 13, tallrikarnas diameter 24,5 cm
Smärre slitage