Beck & Jung (Holger Bäckström & Bo Ljungberg)

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2000): kompositioner, 1 par, litografier, signerade, daterade 1991 och numrerade 6/35, dagmått 12,5 x 11,5 cm,.

Ej examinerade ur ram.

720613

2020-01-07