Bokstöd i patinerat gips

Bokstöd i patinerat gips
Bokstöd i patinerat gips
Bokstöd i patinerat gips
Bokstöd i patinerat gips
Bokstöd i patinerat gips
Bokstöd i patinerat gips
Bokstöd i patinerat gips
Bokstöd i patinerat gips
Bokstöd i patinerat gips
Bokstöd i patinerat gips

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKSTÖD, 1 par, i form av kvinnofigurer, patinerat gips, 1900-tal, höjd ca 26 cm

Bruksslitage och mindre märken

720615

2020-01-08