Dalahäst

Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DALAHÄST, trä, 1900-tal, polykromt bemålad, höjd ca 60, längd 62 cm

Smärre skador, färgbortfall

720619

2020-01-08