Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MATTALLRIKAR, 178 st, "Vega", vitt porslin, diameter ca 23,5 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar
Bruksspår, nagg kan förekomma
720621
2020-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här