Mattallrikar Vega

Mattallrikar Vega
Mattallrikar Vega
Mattallrikar Vega
Mattallrikar Vega

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MATTALLRIKAR, 178 st, "Vega", vitt porslin, diameter ca 23,5 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar

Bruksspår, nagg kan förekomma

720621

2020-01-15