Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (2) motiv av pojke och flicka, otydligt signerade, olja på duk, mått ca 24x33

Motivet med den rökande pojken har en mindre dukskada

720622

2020-01-08