Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (2) motiv av pojke och flicka, otydligt signerade, olja på duk, mått ca 24x33
Motivet med den rökande pojken har en mindre dukskada
720622
2020-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här