Bertil Widbrandt oljemålning

Bertil Widbrandt oljemålning
Bertil Widbrandt oljemålning
Bertil Widbrandt oljemålning
Bertil Widbrandt oljemålning
Bertil Widbrandt oljemålning
Bertil Widbrandt oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

BERTIL WIDBRANDT (1914-1988): Motiv med rovfågel, signerad, olja på duk, ca 45x53 cm

720626

2020-01-08