Arvid Andersson oljemålning

Arvid Andersson oljemålning
Arvid Andersson oljemålning
Arvid Andersson oljemålning
Arvid Andersson oljemålning
Arvid Andersson oljemålning
Arvid Andersson oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

ARVID ANDERSSON (född 1934): Motiv med gräsänder, signerad, olja på duk, ca 32x45 cm

720628

2020-01-08