Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
ARVID ANDERSSON (född 1934): Motiv med gräsänder, signerad, olja på duk, ca 32x45 cm
720628
2020-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här