Arvid Andersson oljemålning

Arvid Andersson oljemålning
Arvid Andersson oljemålning
Arvid Andersson oljemålning
Arvid Andersson oljemålning
Arvid Andersson oljemålning
Arvid Andersson oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

ARVID ANDERSSON (född 1934): Motiv med älgar, signerad, olja på duk, ca 49x65 cm

720629

2020-01-08