Bordslampor

Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1960-tal, kalcit, höjd ca 36 (själva stenfoten)

Funktionen garnteras ej, smärre slitage

720630

2020-01-08