Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, 1960-tal, kalcit, höjd ca 36 (själva stenfoten)
Funktionen garnteras ej, smärre slitage
720630
2020-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här