Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGUR, 1920/30-tal, hölje i ek, 2 nycklar medföljer, ca 40x40 cm
Proveniens: Polisstationen Nikolai, Gamla Stan, Stockholm
Funktionen garnteras ej
720631
2020-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här