Väggur

Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGUR, 1920/30-tal, hölje i ek, 2 nycklar medföljer, ca 40x40 cm

Proveniens: Polisstationen Nikolai, Gamla Stan, Stockholm

Funktionen garnteras ej

720631

2020-01-08