Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Såld för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, army-stil, england, hopfällbart underede, beaslag i patinerad mässing, höjd ca 75, 120x75 cm

Bruksslitage

720632

2020-01-08