Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, army-stil, england, hopfällbart underede, beaslag i patinerad mässing, höjd ca 75, 120x75 cm
Bruksslitage
720632
2020-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här