Karl Voglar oljemålning

Karl Voglar oljemålning
Karl Voglar oljemålning
Karl Voglar oljemålning
Karl Voglar oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

KARL VOGLAR (1888-1972), stadsvy, olja på duk, signerad, 70 x 80 cm.

Sedvanligt ytslitage.

720634

2020-01-12