Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
KARL VOGLAR (1888-1972), stadsvy, olja på duk, signerad, 70 x 80 cm.
Sedvanligt ytslitage.
720634
2020-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här