Klubbat för:
Osåld
Utropspris
6 000 SEK
MAXIMILIAN NEUBÖCK (1893-1960): stilleben, olja på duk, signerad 70 x 62 cm.
Sedvanligt ytslitage, mindre krackelyr.
720635
2020-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här