Maximilian Neuböck oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

MAXIMILIAN NEUBÖCK (1893-1960): stilleben, olja på duk, signerad 70 x 62 cm.

Sedvanligt ytslitage, mindre krackelyr.

720635

2020-01-12