Seiko herrarbandsur

Seiko herrarbandsur
Seiko herrarbandsur
Seiko herrarbandsur
Seiko herrarbandsur
Seiko herrarbandsur
Seiko herrarbandsur
Seiko herrarbandsur
Seiko herrarbandsur
Seiko herrarbandsur
Seiko herrarbandsur

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SEIKO, armbandsur, "Scuba Diver´s", 1970-tal, stål, automatisk, dag, datum, boettnr. 4205-0152, serienr. 160754, diameter 35 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, slitage, repa

720638

2020-01-08