Carl Malmsten matgrupp
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
CARL MALMSTEN, matgrupp, 7 dlr, "Herrgården", Bodafors, bestående av 6 stolar, matbord, bordets höjd ca 74, diameter 115, sitthöjd 46, 2 iläggsskivor 55 cm vardera
Stötmärken, repor, slitage
720643
2020-01-08