Carl Malmsten matgrupp

Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

CARL MALMSTEN, matgrupp, 7 dlr, "Herrgården", Bodafors, bestående av 6 stolar, matbord, bordets höjd ca 74, diameter 115, sitthöjd 46, 2 iläggsskivor 55 cm vardera

Stötmärken, repor, slitage

720643

2020-01-08