Lanternor 18/1900-tal

Lanternor 18/1900-tal
Lanternor 18/1900-tal
Lanternor 18/1900-tal
Lanternor 18/1900-tal
Lanternor 18/1900-tal
Lanternor 18/1900-tal
Lanternor 18/1900-tal
Lanternor 18/1900-tal

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LANTERNOR, 2 st, 18/1900-tal, koppar, höjder ca 43 cm

Slitage

720652

2020-01-15