Gärsnäs karmstolar

Gärsnäs karmstolar
Gärsnäs karmstolar
Gärsnäs karmstolar
Gärsnäs karmstolar
Gärsnäs karmstolar
Gärsnäs karmstolar
Gärsnäs karmstolar
Gärsnäs karmstolar
Gärsnäs karmstolar
Gärsnäs karmstolar

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÅKE AXELSSON, ´´Riksdagen´´, karmstolar, 1 par, Gärsnäs, stomme i bok, läderklädsel, stämplade undertill, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage +

720656

2020-01-08