Golvlampa 1900-talets första hälft

Såld för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, böjbar ljusarm, höj o sänkbar, höjd ca 137 cm

Slitage

720658

2020-01-15