Stekfat 1 par porslin Kina Qianlong (1736-1795)

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STEKFAT, 1 par, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), blå dekor, ca 34x28 cm

Smärre repor, obetydliga glasyrnagg

720660

2020-01-15