Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, JoAnn Tan Studio, tillverkare Bucktron, 2000-tal, stomme i metall, klädd i svart tyg, höjd ca 28 cm

Slitage

720661

2020-01-08