Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKRIVBORD, England, 1900-talets andra hälft, höjd ca 75, 136 x 76 cm
Skador, slitage, märken
720670
2020-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här