Skrivbord England 1900-tal

Skrivbord England 1900-tal
Skrivbord England 1900-tal
Skrivbord England 1900-tal
Skrivbord England 1900-tal
Skrivbord England 1900-tal
Skrivbord England 1900-tal
Skrivbord England 1900-tal
Skrivbord England 1900-tal
Skrivbord England 1900-tal
Skrivbord England 1900-tal
Skrivbord England 1900-tal
Skrivbord England 1900-tal

Såld för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIVBORD, England, 1900-talets andra hälft, höjd ca 75, 136 x 76 cm

Skador, slitage, märken

720670

2020-01-11